Hakkımızda

2000 yılında, sektöre giriş yapan Ema Denizcilik her zaman en iyi hizmeti sunmaya hedeflemiştir. Bu zamana kadar olan sektör deneyimimizi, üretkenliğimiz ve profesyonel kadromuzla birleştirerek en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmayı görev olarak görmekteyiz.


Ema Denizcilik motor, yat, gulet, yelkenli tekne vb. deniz taşıtlarında üst düzey kalite sunan, aynı şekilde üretim için gerekli olan CE belgesine de sahiptir. Diğer bir hedef olarak gördüğümüz özgün model ve ürün tasarımı yaratmak için gerekli K-Q TSE -ISO-EN 9000 kalite belgesi, diğer yan malzemeler için sikaflex auto kalitemizin göstergesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca kullanılan alüminyumlar, deniz suyundaki oksitlenmeye karşı Ema Denizcilik tarafından özel olarak 1. sınıf kalitede üretilmektedir. Ürünler özel olarak polisaj yapıldıktan sonra tuzlu sudaki korozyonu önlemek için eloksal yapılmaktadır.


Kusursuz hizmet ve hizmet sonrası başarı için gerekli olan tüm ekip ve ekipmana sahip olan, Ema Denizcilik siz müşterilerimize hizmet için en iyi adres olmayı hedeflemiştir.

Şimdi yılların getirdiği deneyim ve birikim ile Kalite, estetik ve güvenliği en üst seviyede tutarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.